Reviews

Jautėmės lyg atsidurę tame amžiuje, kai virė dvarininkų gyvenimas. Parkas su įvairiais medžiais, gėlynais, upeleliais, takeliais, tilteliais. Ypač nuostabus yra pats dvaras -gražūs baldai, kambariai, salės. Dautarų dvaras yra atokiau nuo miesto šurmulio, tai mums irgi labai patiko. Ačiū.

Onute (vestuvės, 2021)

Dvaras nuostabus... Kai jį išvydau iš karto pamilau! Toks mažytis ir kartu didingas su savo praeitimi... Niekada nebūčiau patikėjus, kad tokiame Lietuvos užkampyje spindės toks perliukas, savo šviesa kviesdamas vis naujus lankytojus ir buvusiuosius, nes jo aura užburia kiekvieną...

Lina (svečias, 2021)

Kai minėjome savo 10-ąsias vestuvių metines, po įžadų atnaujinimo šventės savo svečius kvietėme į pažintinę ekskursiją po Dautarų dvarą Turėjome gerą laiką išgirsdami dvaro istoriją, susipažinome su jame esančiais eksponatais, pasigrožėjome nuostabia dvato aplinka bei įamžinome smagiausias akimirkas.

Jūratė (ekskursija, 2019)

Dautarų dvare šventėme savo vestuves – išsinuomavom Kumetyno pastatą. Oras buvo puikus, todėl pokylių salės neprireikė - šventėme palapinėje parke. Erdvės – nuostabios, atsiminimai - puikūs, nuotraukos – fantastiškos. Esame labai patenkinti.

Vaida (vestuvės, 2021)

Geriausiai pailsiu Dautarų dvare. Čia mane aplanko nenusakomas jaumas – tartum nusikeliu mintimis į savo vaikystę. Pabundu jaukiame rūmų kambaryje, ir, rodos, girdžiu artėjančius savo tėvo žingsnius.

Undinė (2016)

Lankėmės Dautarų dvare Čiapinskio koncerte ir ilgų suknelių vakarėlyje. Patys šilčiausi atsiminimai. Nuostabi atmosfera, romantiška aplinka. Šeimininkų nuoširdumas, istorijos puoselėjimas, talentas kurti gėrį ir grožį įkvepia. Sėkmės Jums visur ir visada.

Jurgita (2020)