Erdvės

Kuriose gimsta neišblėstantys prisiminimai

Rūmai

Svirnas

Kumetynas

Parkas

Kviečiame Dautarų dvare švęsti vestuves, gimtadienius, organizuoti įmonių renginius bei kitus pobūvius!

Mažoji menė rūmuose

Tai autentiška erdvė Rūmų antrajame aukšte. Talpina apie 20 asmenų. Mažojoje rūmų menėje yra poilsio kampas, ji yra sujungta su Didžiąja rūmų mene. Ši erdvė puikiai tinka įvairiems verslo susitikimams.

Didžioji menė rūmuose

Tai autentiška erdvė Rūmų antrajame aukšte. Talpina apie 30 asmenų. Ji yra sujungta su Mažaja rūmų mene ir pagrindine rūmų terasa su vaizdu į parką. Čia rasite TV ir konferencijoms reikalingą įrangą.

Renginiai parke

Didelis išpuoselėtas parkas puikiai tinka rengti šventėms po atviru dangumi. Parkas džiugina paukščiais, medžiais ir gėlėmis. Parko teritorijoje yra kelios grill zonos, pirtis ir kubilas. Santuokos šventei siūlome statyti pavėsinę, o ceremoniją rengti Meilės saloje.

Kumetyno pokylių salė

Vestuvėms, koncertams ir kitiems dideliems renginiams pritaikyta salė antrajame Kumetyno aukšte. Talpina iki 100 asmenų. Šalia yra virtuvėlė renginius aptarnaujančiam personalui.

Baltoji salė

Mažesnės apimties šventėms pritaikyta jauki erdvė, esanti Rūmų pirmąjame aukšte. Talpina iki 25 asmenų. Baltoji salė yra sujungta su Rūmų baro erdve.

Svirno salė

Kurybinėms, edukacinėms veikloms skirta erdvė, išsidėsčiusi pirmajame ir antrajame Svirno aukštuose. Čia yra keramikos dirbtuvės, eterninių aliejų gamybos ir medienos apdirbimo įranga.